Podporte vznik Kultúrneho centra Jány

Obec Moravský Svätý Ján v spolupráci s občianskym združením 90871.sk pripravili projekt kultúrneho centra spájajúceho všetky komunity. Pod kultúrnym domom vytvoríme spojením komunitného centra, knižnice a galérie multifunkčný priestor.

 

V rámci kultúrneho programu sa tu budú konať výstavypodujatia pre deti, koncertymenšie divadelné predstavenia, letné kino pred kultúrnym domom a denné tábory.

Súčasťou centra budú aj umelecké a remeselné wokrshopy pre všetky vekové skupiny, kde si budú všetci môcť vyskúšať a zdokonaliť svoje umelecké zručnosti. Nebudú chýbať swapy kníh a oblečenia.

Mamičky s deťmi budú môcť pravidelne navštevovať centrum podobne, ako to bolo v prípade „Clubík Janík“.

 

Kultúrne centrum Jány bude priestorom pre všetky komunity v obci, ktoré ho budú môcť využívať na stretávanie sa a organizovanie spoločných aktivít.

 

Na realizáciu potrebujeme 20 063 €
Podporte sponzorsky alebo materiálne vznik Kultúrneho centra Jány. Podpora je rozdelená na dve časti. V prvej fáze oslovujeme podnikateľov, následne budú mať možnosť podporiť vznik centra aj občania zakúpením vybavenia. Spoločne vytvoríme multifunkčný priestor.

Potrebujeme: koberce, dlažbu, svetlá, elektroinštaláciu, atypické drevené prvky (police, lavice, úložný priestor), stoličky, stolíky a šikovné ruky.

Viac informácií o podpore Kultúrneho centra Jány ↵